Models AcademyChciałabym zaprezentować Wam Models Academy- pierwszą w Polsce profesjonalną szkołę dla modelek, której jestem założycielką.


MODELS ACADEMY powstała z myślą o wszystkich kobietach i mężczyznach pragnących w pełni świadome poruszać się w świecie modelingu.
Jako pierwsi w Polsce opracowaliśmy projet skierowany nie tylko do kobiet, ale również dla mężczyzn!

Realizujemy nasz autorski program poprzez szkolenia weekendowe. W zależności od zakresu każdego z nich mogą trwać 1 lub 2 weekendy.
W ramach szkoleń wykonujemy też sesje zdjęciowe, które udostępniamy uczesnikom do wykorzystania w swoim portfolio. Posiadanie go jest niezbędne w pracy każdej modelki i każdego modela, a my wykonamy je dla Was i przekażemy w ramach kursu.
Szkolenia realizowane w ramach projektu MODELS ACADEMY cechuje najwyższy profesjonalizm. Każdy wykładowca i trener prowadzi zajęcia na podstawie starannie przygotowanego pod względem merytorycznym programu. Wszyscy wykładowcy MODELS ACADEMY podchodzą do projektu z najwyższą etyką i profesjonalizmem. Jednym z naszych priorytów jest budowanie zaufania wśród naszych klientów.

Co odróżnia nas od podobnych tego typy przedsięwzięć?
Przede wszystkim dobrana z najwyższą starannością i w pełni profesjonalna kadra wykładowców i trenerów oraz partnerów.
Do współpracy wybraliśmy samych ekspertów z branży.
 Ich doświadczenie i wiedza mogą stanowić gwarancję najlepszego sposobu na zainwestowanie w siebie.

MODELS ACADEMY jest miejscem doskonałym zarówno dla osób z niewielkim doświadczeniem, jaki i parktykujących już modeli. Daje bowiem możliwość zdobycia i uzupełnienia posiadanej już wiedzy i umiejętności pod okiem tych, którzy sukces już osiągnęli i swoją wiedzą chcą się z Wami podzielić.
Pomogą Wam też w skróceniu drogi do osiągnięcia sukcesu w branży i pokonaniu przeszkód na niej.

Serdecznie zapraszam na http://www.modelsacademy.pl

Komentarze