Casting na modeli i modelki Mielec Fashion Week


IV edycja pokazu Mielec Fashion Week, którego jestem reżyserem i pomysłodawcą zbliża się wielkimi krokami.Już 22 lutego (piątek) w Clubie Pappilon (ul. Sienkiewicza 1 w Mielcu)  o godzinie 16.00 odbędzie się casting do pokazu.
W tym roku serdecznie zapraszamy zarówno modelki jak i modeli licząc na to, że zgłoszą się projektanci, którzy będą chcieli zaprezentować także męskie kolekcje.

MFW  to niekonwencjonalny pokaz mody, promujący młode talenty, zarówno ambitnych, kreatywnych projektantów jak i piękne młode modelki  i młodych modeli.
Udział w pokazie MFW to sama przyjemność. Dołożymy wszelkich starań, by stworzyć zgrany zespół i zaprezentować modę na wysokim poziomie. Jesteśmy otwarci na współpracę ze specjalistami z dziedziny mody, fashion, zdrowia oraz urody, która pozwoli nam się rozwinąć oraz promować najciekawsze osoby, usługi czy marki.

Uczestniczki castingu powinny zabrać ze sobą buty na wysokim obcasie oraz strój kąpielowy dwuczęściowy.

Osoby niepełnoletnie proszone są o przyjście z rodzicem lub opiekunem prawnym lub przynieść ze sobą poprawnie wypełnioną zgodę

przykład....
Zgoda

Wyrażam zgodę na uczestnictwo (imię i nazwisko uczestnika castingu).................w castingu do IV edycji pokazu Mielec Fashion Week, który odbędzie się 22 lutego o godzinie 16.00 w Clubie Papillon (ul.Sienkiewicza 1 w Mielcu)  oraz na wykorzystanie jej/jego wizerunku we wszystkich materiałach promujących pokaz Mielec Fashion Week


miejscowość, data                                               podpis rodzica/opiekuna prawnegoSerdecznie zapraszam na casting oraz do Polubienia naszego profilu na FB, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące pokazu.
Kilka zdjęć z ubiegłorocznego castinguKomentarze