"KOLOROWANKI" MARC JACOBS W SEPHORA !
"Swoją pracę sprowadzam do jednego stwierdzenia: Ja tylko robię rzeczy może to zniszczy czyjeś wyobrażenia, ale tak to właśnie wygląda"
Marc Jacobs           


Na tą wiadomość czekały wszystkie fanki Marca Jacobsa.
Zapachy projektanta można było kupić już w Sephora, a kilka tygodni temu w perfumerii pojawiły się kosmetyki kolorowe.
Produkty  Marca Jacobsa w Sephora na WYŁĄCZNOŚĆ, a to oznacza że tylko tam możemy kupić produkty projektanta.Jaki są kosmetyki MJ?

Obserwując ścieżkę kariery "Króla Trendów" zauważamy, że jest on jak Król Midas, wszystko czego się dotknie, zamienia się w złoto.
Budzące zazdrość ubrania, najsłodsze opakowania perfum na świecie,  nowatorskie reklamy i tłumy sław na pokazach, czy zatem produkty makijażowe , też przyniosą mu pozytywny rozgłos?

Marc Jacobs miał 16 lat , gdy zaczął wykładać towar na półkę we wpływowym butiku Charivari. Tam spotkał projektanta Perr'ego Elisa, który zachęcił go do studiowania Parson The New School for Design.
Dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektantów na świecie i najczęściej kupowanych. Przez 16 lat (do 2013 roku) projektował dla francuskiego domu mody Louis Vuitton, dzięląc czas także na projektowanie dla własnej marki.

Wczoraj odwiedziłam Sephorę w Millenium Hall w Rzeszowie i mogłam przyjrzeć się kosmetykom do makijażu. Jest ich mnóstwo: podkłady, kremowe szminki i tak zwane atramenty do ust (długotrwałe), długotwałe kredki do ust, bronzery, cienie, żelowe kredki do powiek, błyszczące lakiery do paznokci, tusze do rzęs, a nawet pędzle do makijażu.
Cenowo też wygląda to dosyć dobrze (porównując do innych marek dostępnych w Sephora). Produkty Marc Jacobs są tańsze od Diora, Chanel czy Sisleya.Nie będę pisała nic o jakości, gdyż nie testowałam. Nie miałam na to czasu. Jestem bardzo zainteresowana jakością podkładów. Na pewno je przetestuję.
Kilka miesięcy temu z Diora Nude, przerzuciłam się na Smashbox Studio Skin i Make Up For Ever, też dostępne w Sephora na WYŁĄCZNOŚĆ.

Cieszę się, na obecność makijażowych kosmetyków MJ. Wyglądają przepięknie i myślę, że jakościowo też mogą powalać :)

Czy Wy już możecie zostawić jakąś opinię na ten temat?

Kontrowersyjne kampanie zapachów (na zdj. sam Marc Jacobs)


Sofia Coppola- reżyserka. Pierwsza muza Jacobsa. Nie tylko wystąpiła w reklamach jego marki i marki LV, ale także zaprojektowała linię obuwia i toreb LV.


Wariacje na temat klasyki. Torebki Marca Jacobsa dla marki LV są rozchwytywane na całym świecie , dzięki współpracy projektanta z utalentowanymi artystami z nurtu POP i PUNK. Na zdjęciu projekt TAKASHI MURAKAMI

Współpraca z Stephen Sprouse


Komentarze